Loading...

Solar Paper, czyli jak naładować komórkę za pomocą słońca

http://ewpa-sklep.pl/zageszczarka-rewersyjna-bomag-bpr-35-60-h.html https://www.tophifi.pl/aktualnosci/vifa-copnehagen-recenzja/

Smartfony to obecnie jedne z podstawowych urządzeń, którymi posługuje się współczesny człowiek. Wciąż rozwijają się pod względem technologicznym, gwarantując coraz sprawniejsze i niemal bezawaryjne działanie.

Jedynym problemem nowoczesnych komórek są stosunkowo niewielkie baterie, które szybko ulegają rozładowaniu. Aby zaoszczędzić na prądzie i jednocześnie nie szkodzić środowisku, warto wykorzystywać naturalne źródła energii.

Taką możliwość daje chociażby Solar Paper. Urządzenie to jest ładowarką modułową, pozwalającą na naładowanie baterii przy pomocy słońca.

Co więcej, właśnie dzięki zastosowaniu innowacyjnej konstrukcji, istnieje możliwość naładowania tak sporej baterii jak ta, mieszcząca się w laptopie. Wystarczy jedynie podłączyć dodatkowy moduł i cały proces przebiegnie bardzo sprawnie.

Niektórzy mogą się obawiać, że ładowanie telefonu za pomocą Solar Paper zajmie mnóstwo czasu. Nic bardziej mylnego! Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii paneli słonecznych, urządzenie jest w stanie naładować baterię smartfonu w około dwie i pół godziny.

www.1410grunwald.com.pl