Loading...

Słuchawki bezprzewodowe

Niezawdona nawigacja naviexpert t-mobile bezpiecznie doprowadzi Cię do celu Podłączony do kina domowego soundbar zapewni najwyższą jakość dźwięku

Słuchawki to podstawowe wyposażenie każdego miłośnika dźwięku. W szczególności, gdy zależy nam na całkowitym oderwaniu się od rzeczywistości. Dzięki słuchawkom mamy możliwość odsłuchiwania ulubionej muzyki czy oglądania filmu, bez ich zakłócania przez szumy pochodzące z otoczenia. Jeszcze do niedawna producenci słuchawek oferowali nam wyłącznie rozwiązania przewodowe w wersji dousznej i nausznej.

Dzisiaj coraz większa liczna renomowanych marek w swojej ofercie ma również słuchawki bezprzewodowe.

Dlaczego warto postawić na słuchawki bezprzewodowe

Słuchawki bezprzewodowe z roku na rok zyskują na popularności. W ofercie sklepów stacjonarnych i internetowych możemy odnaleźć coraz większy wybór tego rodzaju sprzętu. Wszystko za sprawą tego, że rozwiązanie to jest niezwykle wygodne.

Już nie musimy martwić się o plączące się kable, czy o to, że przewód słuchawkowy nie sięgnie do komputera, wieży czy telewizora. Słuchawki bezprzewodowe nie ograniczają naszych możliwości i nie krępują ruchów. Oprócz funkcjonalności, słuchawki bezprzewodowe zasługują na uwagę także ze względu na ich unikatowy design. Niektóre modele są na tyle stylowe, że śmiało mogą stanowić element stylizacji.

Pośród wysokiej klasy słuchawek bezprzewodowych, na szczególną uwagę zasługuje słuchawki Beats by Dr. Dre Beats Solo3 Wireless w kolorze różowego złota. Słuchawki te charakteryzuje wysoka wydajność pracy sięgająca nawet czterdziestu godzin. Tryb ładowania Fast Fuel trwający zaledwie pięć minut, pozwala na efektowną pracę słuchawek nawet do trzech godzin.

Kolejną ciekawą propozycją są słuchawki Beats by Dr. Dre Beats Studio Wireless, których zasięg sięga aż do dziewięciu metrów. Doskonale sprawdzą się do odsłuchu muzyki ze smartfonu, iPhona, czy iPada. Na nieco niższej półce cenowej można odnaleźć słuchawki Sony MDR-RF855RK, które gwarantują doskonały odsłuch basów.

Oprócz wspomnianych propozycji, warto wyróżnić także słuchawki Beats by Dr. Dre Beats Solo2 Wireless, Sony MDR-ZX220BT, Philips SHB3060BK/00, czy Marshall Major II Bluetooth.