Loading...

Kąpiel z dodatkiem naturalnych składników

Szerokie zastosowanie makijażu permanentnego dla każdej kobiety Kobiety najczęściej wybierają jedwabne suknie ślubne ze względu na wysoką jakość wykonania

Relaksacyjna kąpiel to doskonałe zakończenie dnia lub idealny przepis na piątkowy weekend. Wylegiwanie się w wannie pełnej gorącej wody jest nie tylko przyjemne, ale ma również doskonały wpływ na kondycję skóry i ogólne zdrowie. Jeśli chcesz, by wanna szczególnie mocno przysłużyła się Twojej urodzie, możesz dodać do wody kosmetyki do kąpieli.

Inna dobra opcja, to postawienie na naturalne produkty. Wiele z nich znajduje się w… Twojej lodówce. Doskonały, tradycyjny sposób na odżywczą kąpiel to zanurzenie ciała w mleku.

Oczywiście nie musisz wypełniać całego zbiornika kilkudziesięcioma litrami Łaciatego. Wystarczy, że dolejesz trochę cieczy do wody. Nic nie stoi na przeszkodzie, by sięgnąć również po mleko w proszku.

Mleko nawilża skórę, wygładza ją i zmiękcza. Jest równie skuteczne jak „prawdziwe” kosmetyki. To samo można powiedzieć o siemieniu lnianym.

Tego rodzaju zabieg polecamy przede wszystkim właścicielkom suchej skóry. Dodaj do wody trochę wywaru z siemienia, a Twoje skóra zostanie doskonale odżywiona i nawilżona.