Loading...

Jak dbać o siebie w podróży?

Akolor Warszawa

Gdy jesteś w podróży chcesz wyglądać tak samo pięknie jak na co dzień. A może nawet jeszcze lepiej? W końcu zwykle podróżujesz w jakimś celu – może to być wyjazd integracyjny, spotkanie biznesowe lub odwiedziny u partnera, z którym utrzymujesz relacje na odległość.

Jednak jak o siebie zadbać wobec niesprzyjających warunków i restrykcyjnych przepisów lotniczych? Zacznijmy od makijażu. Raczej nie będziesz mogła zabrać ze sobą zbyt dużej ilości kosmetyków, wiec skup się na tym, by wyglądać świeżo i zdrowo.

W tym celu zadbaj o zamaskowanie cieni pod oczami, jeśli pojawiły się podczas męczącej podróży. Usta możesz potraktować błyszczykiem.

Kolejna kwestia to włosy. Na co dzień często je myjesz i teraz szybko się przetłuszczają? Weź ze sobą suchy szampon, który wystarczy na dłużej, a da równie dobre efekty.

Nie zapomnij też o zabraniu ulubionych perfum. Mały flakonik może być z powodzeniem zabrany do samolotu, jak i innych środków transportu.

A w końcu nic nie poprawia samopoczucia tak bardzo, jak świadomość, że nie tylko pięknie wyglądasz, ale i ładnie pachniesz.

http://montibello.pl/hair-product/maska-tn-keratin-force/