Loading...

Plastyka brzucha

Płaski i jędrny brzuch to marzenie, ale też olbrzymie wyzwanie. Ciąża, otyłość oraz uwarunkowania genetyczne często stoją na drodze do osiągnięcia pożądanych rezultatów. Jeśli dieta i ćwiczenia fizyczne nie pomagają, a zwisające fałdy nieprzyjemnie wiotkiej skóry spędzają sen z powiek, warto rozważyć ewentualność poddania się zabiegom chirurgii plastycznej. Współczesna medycyna estetyczna ma sporo do zaoferowania.

W tym kontekście mowa oczywiście o plastyce brzucha, która pomoże uzyskać upragniony wygląd, chociaż jak każdy zabieg chirurgiczny wymaga od pacjenta sporo wyrzeczeń. Bolesny okres rekonwalescencji jest jednym z nich. Nie zniechęca on jednak zdeterminowanych, którzy licznie pukają do drzwi polskich klinik. Plastyka brzucha nastawiona jest przede wszystkim na osiągnięcie efektu pięknie napiętej, zdrowo wyglądającej skóry brzucha.

W przypadku osób z nadwagą związane jest to oczywiście z koniecznością liposukcji oraz innych zabiegów, dzieki którym możliwe będzie uzyskanie wymarzonego efektu.